БЕЧЕЈЦИ ПОРАЗОМ У ЧОКИ ПОЧЕЛИ ПРИПРЕМНЕ УТАКМИЦЕ

Фудбалери ОФК Бечеј 1918 поразом су почели серијал припремних утакмица. Изгубили су у Чоки резултатом 2:1 (0:1).

Премијерну утакмицу са клупе водио је помоћни тренер Ото Барта, јер се “шеф” Лазар Дабижљевић одмарао од свадбе, пошто се дан раније оженио. Очекивало се да ће ново издање Бечејаца подарити “шефу” победу за венчање, али…

– Договорили смо се да прво полувреме играју искуснији играчи, на које ће се, углавном, рачунати у сезони пред нама, а у другом полувремену да шансу добију младићи који су пролетос изнели бреме на својим нејаким плећима и сада вредно тренирају. Прво полувреме смо решили у своју корист голом Игора Татића, а било је још неколико прилика за промену резултата, чиме бисмо већ тада решили питање победника. У наставку дечаци нису успели да парирају искуснијем ривалу и на крају смо морали да се задовољимо поразом, рекао нам је Ото Барта.

Наредна утакмица заказана је за среду, а ривал је српсколигаш ОФК Кикинда. Игра се у Бечеју с почетком у 18 сати и прилика је то да се навијачи упознају са играчима који су овог лета стигли или се вратили у ОФК Бечеј1918.

Аутор: В. Јанков

Извор: Србија спорт

ОБЈАВЉЕНО: 21. 07. 2025.

СПОНЗОР ФУДБАЛСКОГ САВЕЗА ВОЈВОДИНЕ

ПОДЕЛИТЕ СА ДРУГИМА!