Фудбалери Радничког у 9. колу Српске лиге „Војводина“ пред око 150 гледалаца на стадиону крај „Скробаре“, угостили су екипу Бечеја која је однела сва три бода са Бегеја и славила резултатом 0:2.

Прву прилику на мечу имали су играчи Радничког у 5. минуту када је Крстинић одлично центрирао, а Бугарин главом из петерца лопту послао тик поред стативе. У 25. минуту повукли су гости из Бечеја брзу контру, Тедић је претрчао пола терена упослио Кудрића који је промашио стопостотну шансу.

Голман гостију Милованов у 31. минуту руши Росића у шеснаестерцу, главни судија Домазетоски показује на белу тачку. Пенал изводи Бачвански, голман Милованов брани, на одбијену лопту натрчава Красић и шутира поред гола. Пред сам крај првог полувремена Крстинић проналази Росића у петерцу, али расположени Милованов опет је сигуран на голу. У истом минуту са 20 метара Красић је упутио снажан шут, али је голман Милованов опет одлично одреаговао.

Казна за домаће стиже у зауставном времену првог полувремена, након брзе контре лопта стиже до искусног Зељковића који десно искоса од стативе погађа ближи угао голмана Лекића за 0:1.

На почетку другог полувремена играч Бечеја Дервиши асистира за Кудрића који је десно искоса боцнуо лопту и погодио за 0:2. Кренули су играчи Радничког на све лили ништа и у 61. минуту Ковачевић проналази капитена Крстинића који лопту шаље тик изнад пречке. Ређале су се прилике, али Бечејци су до краја утакмице ипак успели да сачувај гол и однесу сва три бода са „Скробаре“.

У следећем колу, 15. октобра, фудбалери Радничког играју у гостима против Хајдука из Куле.

Раднички: Лекић, Руњевац, Јањатовић, Мастило, Крстинић, Стевановић, Красић, Бугарин Бранислав, Бачвански, Бугарин Живко, Росић. Заменици: Носаљ, Јелић, Јовановић, Ковачевић, Маркоски.

Бечеј 1918: Милованов, Варга, Дабижијевић, Тутњевић, Кудрић, Зељковић, Тедић, Дервиши, Татић, Томић, Прерадов. Заменици: Дринчић, Ћук, Хасичић, Живановић, Кудрић,Попадић, Џарић.