Фудбалери Радничког на домаћем терену пред око 150 гледалаца, у оквиру 11. кола Српске лиге група “Војводина“, угостили су екипу Борца из Шајкаша. Иако су црвено-црни приказали бољу игру и имали већи посед, гол одличног нападача Борца Страхиње Крстевског у 30. минуту одлучио је утакмицу.

Прву прилику на мечу имали су фудбалери Радничког када је Крстинић, након фаула извео слободан ударац и лопту додао до Росића који је са ивице шеснаестерца снажно шутирао, али је голман гостију Петровић добро одреаговао и спасио сигуран погодак. Имали су иницијативу домаћи фудбалери, али је севнула брза контра гостију и након одличног центаршута Илић проналази Крстевског који главом са 7 метара погађа супротан угао за 0:1 у 30. минуту.

У 58. минуту Мастило у шеснаестерцу гостију одлично проналази Маркоског који шутира преко гола. Притискали су играчи Радничког у наставку, али без конкретне завршнице у нападу.

Низале су се прилике за домаће, Руњевац у 85. минуту са 30 метара изводи слободан ударац, лопта стиже до Бачванског који десно искоса шутира и лопта завршава изнад пречке. У 87. минуту Бачвански по десној страни центрира, на другој стативи проналази Руњевца који главом погађа пречку гостију. Убрзо након тога, Крстевски добија дугу лопту од Црнојачког излази сам пред голмана Носаља, али лопту шаље преко гола. У зауставном времену сви играчи Радничког кренули су у напад, али до краја меча нису успели да угрозе гол гостију.

У следећем колу фудбалери Радничког, 30. октобра, играју у гостима против екипе Кабела из Новог Сада.

РАДНИЧКИ ЗРЕЊАНН: Носаљ, Руњевац, Кањатовић, Мастило, Крстинић, Стевановић, Бачвански, Бугарин, Росић, Шемић и Маркоски. Заменици играча: Марковић, Јовановићш, Бугарин, Маодуш, Јелић и Ковачевић.

БОРАЦ: Петровић, Мирковић, Топић, Торбица, Илић, Влалукин, Крстевски, Гргић, Црнојачки, Јаковљевић и Кованушић. Заменици играча: Бјекић, Вукаљевић, Драгић, Мрђа, Кулпинац, Ђурић и Радиновић.