ЧУТОВИЋ И МОЈСИЛОВИЋ НА ПОЗАЈМИЦУ

ОФК КИКИНДА ОДОЛЕЛА КРАЈ НОВОСАДСКОГ ШТРАНДА, У НАСТАВКУ ЈАЧА ЗА СВОЈИЦУ ИГРАЧА

Кикинда – Севернобанатски српсколигаш и крај новосадског Штранда наставио је низ без пораза, ремизиравши без голова с Кабелом. У редовима ОФК Кикинде имају разлог за задовољство стартом сезоне, први циклус од четири утакмице, на тај начин, завршен је уз осам освојених бодова.

– Сматрам да нам је и распоред ишао на руку и да не смемо никако да се уљуљкамо постигнутим – каже Марко Вукобрат, спортски директор.- Лига је изједначена, свако може да победи, а суђење је коректно. Сада нас очекује циклус тежих утакмица, а имали смо и повреде које су нас све време пратиле и прошле године. Зато смо реаговали и довели на позајмицу Илију Чутовића из Инђије и Богдана Мојсиловића из ОФК Београда – каже Вукобрат.

Тешко је било пратити меч крај Штранда.

– Тврда и не баш лепа утакмица за око, али отишли смо да покушамо да донесемо бод или чак три, код екипе која је најавила борбу за прво место и заслужено смо успели да ремизирамо. И пред ову утакмицу имали смо кадровских проблема, поред оперисаног Уроша Мојсиловића изостали су и Стокић и Грковић. Млада нам је екипа, биће осцилација, али исто тако и храбра и очекујем да ће то показати у наставку сезоне.

На Градском стадиону следи гостовање Новобановчана.

– Омладинац је незгодан тим и не смемо да га потценимо. Неће нас заварати нерешен исход код куће, а надам се, пре свега, бољем здравственом билтену и победи. Сви бисмо волели и да публика дође у већем броју од 200 гледалаца, колико их је било на последњем мечу, и да пружи подршку нашем младом тиму – јасан је Вукобрат.

Д. П. П.

Извор: http://www.zurnal.rs

ОБЈАВЉЕНО: 11. 09. 2024.

СПОНЗОР ФУДБАЛСКОГ САВЕЗА ВОЈВОДИНЕ

ПОДЕЛИТЕ СА ДРУГИМА!