Фудбалери „брзог воза“ овог пролећа још једном су обрадовали своје навијаче и остварили још једну победу. У првих 20 минута игре домаћи фудбалери били су бољи ривал и постигли су три поготка у мрежи гостију из Бечеја и решили питање победника. У другом минути после продора по десној страни В. Марковић је одиграо повратну лопту до Милинковића који је са десетак метара шутирао преко гола гостију. У 7. минути после доброг изведеног корнера капитена Јанковића, Вукашин Марковић је био највиши у скоку и затресао мрежу голмана Милованова. У 14. минути досуђен је слободан ударац на ивици шеснаестерца за госте Жеравица је шутирао и погодио пречку голмана Анџића. Три минута касније поново је В.Марковић прошао по десној страни и упослио Чучка који је са неких пет метара удвостручио предност „брзог воза“. У 20. минуту после дубинске лопте Чучак је био бржи од гостујућег голмана и постигао свој други погодак на мечу.

У другом полувремену домаћи фудбалери наставили су са добром игром и после седам минута игре на додавање Јанкулова, Брајовић је са десетак метара лопту послао под пречку Милованова. Пети погодак за Панчевци постигао је Љ.Павловић после добре акције када је искористио прилику пред голом гостију и био пресизан за 5:0. Гости се нису предавали и са два поготка прво је Kувекаловић успео да савлада голмана Анџића, а два минута касније Прерадов је био сигуран и затресао мрежу домаћина. Десет минута пре краја меча гостујући играч Тутњевић је после досуђеног пенала искористио прилику био сигуран извођач и поставио коначан исход меча и уједно ублажио пораз свог тима.

Динамо 1945 – ОФK Бечеј 1918 5:3 (3:0)

Панчево. Градски стадион. Гледалаца: 300. Судија: Срђан Тановић (Суботица). Стрелци: В.Марковић у 7, Чучак у 17 и 20, Брајовић у 52, Љ.Павловић у 69 за Динамо 1945, Kувекаловић у 76, Прерадов у 79, Тутњевић у 81 минути из пенала за ОФK Бечеј 1918. Жути картони: Милинковић, Зулфић, Љ.Павловић (Динамо 1945), Виновић (ОФK Бечеј 1918). Играч утакмице: Чучак.

Динамо 1945: Анџић, Kолоцка, Милинковић (од 46. Брајовић), Зулфић, Ф.Илић, Блажић, Чучак (од 61. Чикић), В.Марковић (од 61. Љ.Павловић), Јанковић (од 46. Вучинић), Петровић, Стојановски (од 46. Јанкулов).

ОФK Бечеј 1918: Милованов, Ћук, Милин (од 46. Прерадов), Тутњевић, Kудрић, Жеравица, Kувекаловић, Зељковић, Попадић (од 62. Шормаз), Бркић, Виновић.