ГРАДИШТАНЦИМА KОМШИЈСKИ ДЕРБИ У ТУРИЈИ (ВИДЕО)
Војводина из Бачког Градишта савладала је у Турији Младост резултатом 3:1 (1:0), а да су изабраници тренера Лазара Дабижљевића, поготово у првом полувремену, били иоле смиренији пред голом ривала, победа би била и убедљивија. Али, како се победи не гледа у зубе, то су у редовима Градиштанаца сви задовољни.
– Све је могло бити решено у првом делу утакмице, али смо постигли само један гол. Мала неизвесност се појавила унаставку када су домаћи иједначили, али онда је прорадио Илија Ердељан и са нова два гола у 76. и 79. минуту дао велики допринос победи. Са максималним бројем бодова из прве две утакмице и гол разликом 7:2 тренутно смо други на табели војвођанског „севера“. У недељу дочекујемо Хајдук из Стапара. Идемо корак по корак и мисли су нам усмерене само ка првом наредном противнику, вели тренер Воше Лазар Дабижљевић.
Војводина је у Турији играла у следећем саставу: Шмит, Илић, Дражић, Марковић, В. Новаковић (од 74. Сикимић), Дабижљевић, Kораћ (од 90. Селић), Радосављевић, Јанковић (од 57. Н. Новаковић), Ердељан, Kиш.
Аутор: В. Јанков
Фото (В. Јанков): Илија Ердељан је поново био двоструки стрелац
Извор: https://srbijasport.net/



