SRPSKA LIGA „VOJVODINA“

Jedinstvo (SP) – Hajduk 1912 2:1 (1:0)

Stara Pazova Gledalaca: 350. Sudija: Nemanja Domazetoski (Pančevo) 7. Strelci: Pađen u 23. i 51. za Jedinstvo, Jović u 90+2. minutu za Hajduk 1912. Žuti kartoni: Vukašinović, Šimun, Milenković (Jedinstvo), Plavšić (Hajduk 1912).

JEDINSTVO: Krstović 7, Vitas 7 (od 46. Grujić 7), Ivetić 7,5 (od 72. Kačarević -), Kožović 7, Dašić 7, Pađen 8 (od 72. Cvijetinović -), Milenković 7 (od 88. Filipović -), Šimun 8, Matović 8, Živanović 8,5, Vukašinović 7,5.

HAJDUK 1912: Simonović 7,5, Plavšić 7, Jović 7,5, Abramušić 6, Brborić 6 (od 77. Šušnjar -), Babić 6 (od 63. Gardašević 6), Šakić 6 (od 63. Velkovski 6), Kočiš 6,5
(Panjak -), Matijašević 5,5. Masalušić – (od 40. Damjanović 6,5), Stevanović 6.

Igrač utakmice: Živanović

Posle dobre i sadržajne igre u prvom poluvremenu sa smišljenim akcijama i stalnim pretnjama gostima, domaćini su u nastavku počeli da se kockaju sa uvek problematičnim rezultatom. Kuljani su u desetom minutu ozbiljno pripretili, akcijom u tri poteza koju je završio Babić, ali je oštro upućsna lopta fijuknula pored leve stative. Uzvratili su domaćini pet minuta kasnije, posle kornera stvorila se velika gužva u petercu gostiju, posle četa je Jović uspeo da sa linije gola loptu izbaci u polje. Poveli su Pazovčani u 23. minutu, posle neiskorišćenog čistog zicera Filip Pađen se brzo iskupio i posle udarca iz ugla bio precizniji.
Posle dobrog početka nastavka igre domaćini su popustili. Na 2:0 povisio je Pađen u akciji koju je započeo Šimun, nastavio Grujić, a snalažljiva „devetka“ Jedinstva pogodila ugao. U 58. minutu Živanović je uputio jak udarac sa 20 metara, na muke stavio golmana gostiju Simonovića koji je loptu skrenuo u korner. Posle ovoga, gosti su se malo rastrčali, u 64. minutu mogli da smanje rezultat iz dobre prilike, a to su učinili u nadoknadi vremena kad je posle kornera Jović nadvisio odbranu Sremaca i iz blizine pogodio ugao.