VOJVOĐANSKA LIGA „ISTOK“

Jedinstvo (V) – Crvena zvezda 1:3 (0:0)

Stadion Jedinstva u Vlajkovcu, sudija: Milan Gaborov (Zrenjanin) 6, strelci: Nikolić u 73. minutu za Jedinstvo, Vojvodić u 54, Stranić u 75. i Kockar u 90+2. minutu,

JEDINSTVO: Donović 6,5, Barić 6, Moskić 6,5, Beljin 7, Vranić 5,5, Nikolić 7, Jovanović 5,5, Ćirka 6, Motorov 6,5, Živanov 6, Stankov 6 (od 76. Tešić -).

C. ZVEZDA: Kosturanov 8, Stranić 7, Laništanin 6,5, Jankov 7, Belić 6,5, Kockar 8, Vojvodić 7 (od 83. Uzelac -), Kresoja 7,5, Popeskov 6,5 (od 73. Nešić -), Čubrilo 7,5, Jovanović 7.

Igrač utakmice: Kockar

Šanse su propuštali Motorov, Nikolić i Jovanović a u 23. minutu Vlajkovčani su protestovali zbog poništenog pogotka Motorova, utisak je da su protesti bili opravdani.
U 54. minutu gosti dolaze do vođsgva iz odlično organizovanog kontranapada. Kockar je istrčao po levoj strani, pravovremeno uposlio Vojvodića kome nije bilo teško da iz neposredne blizine savlada Donovića, 0:1. Gol Crvene zvezde nije prekinuo ofanzivu Jedinstva, a napadi su urodili plodom u 7 3. minutu kada je posle dobro izvedenog kornera Živanova, Nikolić glavom iz drugog pokušaja postigao gol, 1:1. Ipak, radost domaćih nije dugo trajala, gosti su došli do prednosti takođe posle kornera, a strelac glavom bio je najniži igrač na terenu, Stranić. Izabranici trenera Ace Kakovana nisu odustajali, želeli su novo izjednačenje, ali u nadoknadi vremena Kockar je istrčao još jednu kontru, ovog puta bio je u solo akciji i rutinerski je postavio konačan rezultat, 1:3.