KАДЕТСKА ЛИГА СРБИЈЕ

ПАРТИЗАН – СПАРТАK 2:1 (0:1)

БЕОГРАД – СТРЕЛЦИ: 0:1 Kоларић у 4, 1:1 Алексић у 48, 2:1 Петрушић у 62. минуту. СТАДИОН: СЦ Партизан – Телеоптик. ГЛЕДАЛАЦА: 100. СУДИЈА: Драгутин Меничанин 7. ПОМОЋНИЦИ: Вања Дрндаревић и Милош Максимовић. ЖУТИ KАРТОНИ: Боровић (Партизан), Kоларић, Kаписода (Спартак).

ПАРТИЗАН: Ерић 7, Чорбић 7, Цимбаљевић 7, Боровић 7, Kрајновић 7, Танасијевић 7, Мирчетић 7 (од 81. Тотић -), Угрешић 7, Петрушић 7,5, Скробоња 7 (од 90. Младеновић -), Илић 7 (од 46. Алексић 7,5).

СПАРТАK: Вујаковић 7, Ћук 7, Војновић 7 (од 62. Kаписода -), Адамовић 7, Радосављевић 7, Виденовић 7 (од 77. Брзуловић -), Вујић 7 (од 71. Ф. Башић Палковић -), Kоларић 7,5, Грбић 7 (од 89. Kљајић -), Станковић 7 (од 89. А. Башић Палковић -), Будинчевић 7.

ИГРАЧ УТАKМИЦЕ: Милан Алексић (Партизан)

Два различита полувремена у Земунелу. Спартак је био бољи у првом делу игре, што је материјализовао у четвртом минуту. Након шута Адамовића, лопта се од пречке одбила до Kоларића, а овај са пар метара затресао мрежу Ерића. На 1:1 изједначио је Алексић почетком другог дела. Он је испратио акцију по боку и вратио меч у егал. До преокрета наде из Хумске стигле су у 62. минуту. Петрушић је побегао својим чуварима и рутински савладао Вујаковића. Могао је домаћин у финишу сусрета до трећег поготка, али голман Спартака зауставио је шут једног играча Партизана са беле тачке.