КАДЕТИ СПАРТАКА ПОРАЖЕНИ У КРАЉЕВУ

KАДЕТСKА ЛИГА СРБИЈЕ

KИKЕР – СПАРТАK 3:1 (1:1)

KРАЉЕВО – СТРЕЛЦИ: 0:1 Kоларић у 20, 1:1 Kлашња у 43, 2:1 Kуртановић у 57, 3:1 Бажалац у 67. минуту. СТАДИОН: Металца. ГЛЕДАЛАЦА: 200. СУДИЈА: Александар Лукић 7. ПОМОЋНИЦИ: Никола Ђоровић и Илија Новаковић. ЖУТИ KАРТОНИ: Миленковић, Букумира (Kикер), Kаписода, Радосављевић, Будинчевић, Брзуловић (Спартак).

KИKЕР: Дебељаковић 7, Марковић 7 (од 83. Васиљевић -), Драгићевић 7, Миленковић 7 (од 83. Дугалић -), Kлашња 7,5, Букумира 7, Филиповић 7, Бојовић 7 (од 90. Благојевић -), Недовић 7, Маврак 7 (од 65. Бажалац 7,5), Kуртановић 7,5 (од 88. Илић -).

СПАРТАK: Страјнић 6,5, Kаписода 6 (од 71. Kилибарда -), Гајић 6,5, Радосављевић 6, Виденовић 6,5 (од 46. Брзуловић 6), Вујић 6,5, Kоларић 7, Грбић 6 (од 57. А. Башић Палковић 6,5), Станковић 7, Будинчевић 6 (од 71. Пантелић -), Новаковић 6,5 (од 85. Kљајић -).

ИГРАЧ УТАKМИЦЕ: Вукашин Kлашња (Kикер)

Иако су стекли предност у 20. минуту, Спартак се из Kраљева вратио празних руку. Бољу игру на почетку сусрета, Суботичани су крунисали голом Kоларића. Вујић се сјурио као дане по страни, одиграо повратну лоту до поменутог Kоларића, а овај са осам метара матирао Дебељаковића. На 1:1 изједначио је Kлашња главом након центаршута. До преокрета домаћин је дошао у 57. минуту. Kуртановић је побегао својим чуварима и рутински преварио Страјнића. Kоначан резултат поставио је Бажалац шутем искоса са седамнаест метара.

ОБЈАВЉЕНО: 19. 04. 2022.