SPARTAK ŽK – VOJVODINA 2:1 (1:1)

SUBOTICA – STRELCI: 0:1 Romić u 28, 1:1 Ćuk u 42, 2:1 F. Bašić Palković u 63. minutu. STADION: Pomoćni teren Spartaka. GLEDALACA: 100. SUDIJA: Stefan Jeknić 7. POMOĆNICI: Slobodan Danilović i Neven Zekonja. ŽUTI KARTONI: Ćuk, Gajić, Radosavljević, Stanković, Pantelić (Spartak), Tokin, Aleksić (Vojvodina).<

SPARTAK ŽK: Strajnić 7,5, Ćuk 7,5, Gajić 7 (od 34. F. Bašić Palković 7,5), Adamović 7, Radosavljević 7, Videnović 7,5 (od 84. A. Bašić Palković -), Vujić 7 (od 72. Novaković -), Grbić 7 (od 79. Kljajić -), Stanković 7,5 (od 88. Kilibarda -), Budinčević 7, Vojnović 7.

VOJVODINA: Ristić 6,5, Čutović 6,5 (od 66. Hromiš -), Bukinac 7, Romić 7, (od 66. Velikić -), Pavić 7, Kostadinović 6,5 (od 66. Brajić -), Kovačev 7, Tokin 6,5, Jovanović 6,5 (od 71. Butraković -), Janjić 7 (od 82. Krauč -), Aleksić 7.

IGRAČ UTAKMICE: Mladen Stanković (Spartak)

U veoma dinamičnoj utakmici, slavio je Spartak. Prvi su se radovali gosti. Korner je izveo Kovačev, a Romić glavom matirao Strajnića. Mogli su Novosađani da dupliraju prednost, ali šut Kostadinovića sa metar završio je preko gola. Na 1:1 izjednačio je Ćuk, nakon kornera. On je pobegao Romiću i preciznim udarcem vratio meč u egal. U 59. minutu Vojvodina nije iskoristila jedanaesterac. Šut Kovačeva nad kojim je napravljen penal, golman Strajnić je odbranio. Da ceo plen ostane u Subotici pobrinuo se je Filip Bašić Palković. Rezrevista domaćina, iskoristio je loše dodavanje Romića, golmanu Ristiću i tako svom timu doneo trijumf.

Nakon odigrane 21 utakmice Vojvodina se nalazi na trećem mestu sa učinkom od trinaest pobeda, šest remija i dva poraza, dok je Spartak ŽK deveti sa devet pobeda, dva nerešena rezultata i 10 poraza.