ЛЕПА ЗИМА НА ТРЕЋЕМ МЕСТУ

Бајмок – У Радничком 1905 имају разлога за задовољство. На завршетку јесење сезоне у Војвођанској лиги Север победили су Обилић из Змајева – 3:0.

Бодови су освојени после најбоље игре у првом делу првенства. Виђена су три гола, много добрих акција, одбрана голмана…

– Учврстили смо на трећем месту и задовољни смо отишли на одмор – каже тренер Ненад Флорин.- Нанизали смо осам победа, пет нерешених резултата уз два пораза, што је било довољно за 29 бодова, испред нас су Слога и Врбас.

Бајмочани за пролеће планирају и појачања.

– Имамо амбиције да јуришамо на пласман међу српсколигаше – каже др Данијел Баги, члан управе.

Бајмочани су у последња два меча постигли осам голова.

– Играли смо добро, задовољан сам, имали смо шесторицу играча из категорије бонуса. Најбољи стрелац је Давор Шимић са шест голова, други је Срђан Орчић са четири, док је Здравко Маравић постигао три — каже Флорин.

Играчи су добили план за наставак активности, а припрема су за казане за 10. јануар.

С. Стојиљковић

Извор: http://www.zurnal.rs

 

ОБЈАВЉЕНО: 30. 11. 2023.

СПОНЗОР ФУДБАЛСКОГ САВЕЗА ВОЈВОДИНЕ

ПОДЕЛИТЕ СА ДРУГИМА!