ОЧЕКУЈЕ НАС ТЕШКА УТАКМИЦА НА СПЕЦИФИЧНОЈ ПОДЛОЗИ ПРОТИВ КВАЛИТЕТНОГ ТИМА

Данас је у Суботици одржана конференција за медије Фудбалског клуба Спартак Ждрепчева крв, на којој је најављена утакмица 36. кола плеј-аут фазе Моцарт Бет Супер лиге Србије између Железничара из Панчева и Спартака из Суботице. Сусрет је заказан за сутра, недељу, 18. маја, с почетком у 17:00 на Спортском центру Младост у Панчеву.

Шеф стручног штаба Спартака, Томислав Сивић, истакао је да екипу очекује тешка утакмица против добро организованог тима Железничара, предвођеног талентованим тренером Радомиром Коковићем. „У плеј-ауту нема лаганих утакмица. Железничар је екипа која спаја младост и искуство, клуб који расте. Ми идемо на победу, иако смо хендикепирани због одсуства три до четири играча. Немамо изговоре, идемо да дамо све од себе,“ поручио је Сивић, уз осврт на своје личне везе с Панчевом и поштовање према тренеру Коковићу, чији је отац, Ђоле Коковић, значајно утицао на његову тренерску каријеру.

Играч Спартака, Ненад Лукић, нагласио је важност сусрета и добру форму тима у плеј-аут фази. „Очекује нас тешка утакмица на специфичној подлози против квалитетног тима. Освојили смо 10 бодова у плеј-ауту, што је највише од свих екипа. Желимо да одиграмо сјајну утакмицу и већ сутра обезбедимо опстанак, како бисмо се вратили у Суботицу задовољни,“ рекао је Лукић.

Спартак и Железничар улазе у овај меч с циљем да остваре победу и осигурају што бољу позицију у борби за опстанак. Утакмица обећава узбудљиву борбу на терену Спортског центра Младост.

Извор: https://fkspartak.com/

ОБЈАВЉЕНО: 17. 05. 2025.

СПОНЗОР ФУДБАЛСКОГ САВЕЗА ВОЈВОДИНЕ

ПОДЕЛИТЕ СА ДРУГИМА!