Жути картони: Дашић, Станисављевић (Омладинац), Парађина, Јамбрушић (Динамо 1945).

ОМЛАДИНАШ: Богуновић 7,5, Мисић 7,5, Максимовић 7,5, Крнета – (од 18. Марковић 7,5), Малиш 8 (од 87. Станимировић -), Станисављевић 7, Добријевић 7, Ахчин – (од 14. Дашић 8), Аћимовић 7,5, Тодоровић 8, Кнежевић 7,5 (од 46. Великић 7).

ДИНАМО 1945: Анџић 6,5, Колоцка 6,5 (од 83. Радисављевић -), Богдановић 6,5, Николић 7 (од 83. Благојевић -), Парађина 7, Вања Ђоршић 7,5, Бојић 7 (од 67. Обадовић -), Вукашин Марковић 6,5, Јамбрушић 7,5, Сергеј Ђошић 6,5 (од 46. Делибашић 7), Влаховић 6,5 (од 67. Ергарац -).

Играч утакмице: Тодоровић

Сремска кошава одувала је „брзи воз“ и одвела Новобановчане на четврто место. Ахчин, Дашић и Станимировић играли су са мотивом више, против суграђана из Панчева. Дашић је два пута погодио мрежу, док је Ахчин, због повреде ноге, већ у 14. минуту морао да напусти игру, што је био хендикеп за домаћина. Убрзо је и искусни штопер Крнета, после болова у ложи, такође, морао раније са терена.

Лопта је, у другом минуту, побегла Бојићу у шеснаестерцу Омладинца. Центрирао је Јамбрушић, а Вања Ђошић промашио лопту, претходно Берењи није досудио прекршај за „зелене“. Шут Малиша одбио је голман Анџић, а Дашић је са седам метара тукао у доњи угао – 1:0.

Два минута касније, судији Берењију испаоје из руке жути картон, пре него што га је показао Дашићу на центру. Малиш је упослио Тодоровића, ударац окретљивог везисте одбранио је Анђић, затим је публика видела добру сарадњу Јамбрушића, Бојића и Вање Ђошића, десетка Панчеваца послала је лопту поред гола.

Шансу за изједначење гости су пропустили у 43. минуту, Богуновић је одбранио ударацхитрог Јамбрушића. Пре еврогола Кнежевића, са 14 метара у надокнади првог дела, Богдановић је спречио Малиша да матира Анџића.

Јамбрушић је био задужен за „паковање“ саиграчима, млађани Делибашић шутирао је изнад пречке.

Анџић је зарадио плус у нотесима Панчеваца, рефлексно је реаговао и није дозволио Дашићу друго радовање. Тренутке пада концентрације и благог повлачења Новобановчана казнили су гости са Тамиша, Вања Ђошић је тукао са 18 метара у угао – 2:1.

Прекид је убрзо извео Тодоровић, а Дашић је потиљком окрзнуо лопту и још једном матирао Анџића – 3:1.