OMLADINSKA LIGA SRBIJE

GRAFIČAR – SPARTAK ŽK 2:0 (1:0)

BEOGRAD – STRELCI: 1:0 Tošković u 2, 2:0 Bačanin u 90+2 minutu. STADION: Pomoćni teren Crvene zvezde. GLEDALACA: 200. SUDIJA: Ivan Stamenković (Beograd) 7. POMOĆNICI: Nikola Borović i Dimitrije Vlasačević. ŽUTI KARTONI: Petković, Čolić (Grafičar), Rosić, Erdelj, Desnica (Spartak). CRVENI KARTONI: Milan Bajić (Grafičar), Simo Vrbljanac (Spartak), obojica u 60. minutu.

GRAFIČAR: Guteša 7, Lazić 7, Graonja 7, Vasiljević 7,5, Ilić 7, Ćurčić 7 (od 56. Petković 7,5), Tošković 8 (od 88. Marinković -), Lolić 7 (od 82. Čolić -), Janković 7 (od 71. Sandulović -), Bajić 7, Brajić 7 (od 46. Bačanin 7,5).

SPARTAK ŽK: Tasić 6,5, Peić Tukuljac 7, Miodragović 6,5, Vrbljanac 6,5, Vesić 6,5, Đurasović 7 (od 55. Andrić 6,5), Čejić 6,5 (od 55. Tomić 7), Rosić 7, Simin 6,5, Abraham 6,5 (od 77. Desnica -), Erdelj 6,5 (od 82. Janković -).

IGRAČ UTAKMICE: Balša Tošković (Grafičar)

U direktnom okršaju za opstanak, slavio je Grafičar. Domaćin je stekao prednost na početku susreta. Mrežu Subotičana zatresao je Tošković na asistenciju Jankovića. Sve dileme oko pobednika rešili su rezervisti ljubičasti. Marinković je dodao loptu do Bačanina, a ovaj rutinski prevario Tasića. Treba reći da je Grafičar bio mnogo bolji rival. Stvorio veliki broj prilika preko Toškovića, Bajića i Bačanina, tako da gosti mogu da budu zadovoljni rezultatom.