Парови, термини и судије утакмица 22. кола Српске лиге „Војводина“.

Српска лига „Војводина“

22. коло

ОФК Бечеј 1918 – ОФК Кикинда

субота | 16.30
Бечеј: Стадион крај Тисе

Делегат: Дмитар Вујаковић (Бачка Паланка)
Главни судија: Александар Бечановић (Сомбор)
I помоћник: Слободан Даниловић (Бачка Паланка)
II помоћник: Бојан Лалуја (Црвенка)
Четврти судија: Давид Ђумић (Бачка Топола)
Контролор суђења: Маријан Родеан (Зрењанин)

Јединство (СП) – Омладинац (НБ)

субота | 16.30
Стара Пазова: Стадион Јединства

Делегат: Драгољуб Вуксановић (Нови Сад)
Судија: Растко Петровић (Сремска Митровица)
I помоћник: Предраг Свиленковић (Нова Пазова)
II помоћник: Стефан Петровић (Сремска Митровица)
Четврти судија: Драган Арсић (Нови Сад)
Контролор суђења: Драгољуб Вуксановић (Нови Сад)

ОФК Стари град – Раднички 1912

субота | 16.30
Бачка Паланка: Стадион Старог града

Делегат: Александар Каталинић (Апатин)
Главни судија: Немања Кузмановић (Кула)
I помоћник: Страхиња Ковач (Врбас)
II помоћник: Владимир Николић (Ловћенац)
Четврти судија: Иван Репчек (Врбас)
Контролор суђења: Александар Каталинић (Апатин)

Динамо 1945 – Текстилац

субота | 16.30
Панчево: Градски стадион

Делегат: Томислав Савић (Бачка Топола)
Главни судија: Драган Зорић (Клек)
I помоћник: Невен Зекоња (Кикинда)
II помоћник: Вања Дрндаревић (Зрењанин)
Четврти судија: Алекса Бибин (Зрењанин)
Контролор суђења: Милан Корајлија (Нови Сад)

Тиса – Феникс 1995

субота | 16.30
Адорјан: Стадион СК Тиса

Делегат: Јовица Милин (Ириг)
Главни судија: Марко Димоски (Нови Сад)
I помоћник: Владимир Миоданић (Ветерник)
II помоћник: Душан Зорић (Нови Сад)
Четврти судија: Кристијан Чапо (Суботица)
Контролор суђења: Јовица Милин (Ириг)

Раднички Зрењанин – ОФК Вршац

субота | 16.30
Зрењанин: Стадион крај Скробаре

Делегат: Милан Дакић (Жабаљ)
Главни судија: Горан Тешановић (Србобран)
I помоћник: Владимир Радосављевић (Панчево)
II помоћник: Милош Максимовић (Старчево)
Четврти судија: Неђо Мрђа (Панчево)
Контролор суђења: Урош Суботић (Инђија)

Борац (Сакуле) – Хајдук 1912

недеља | 16.30
Сакуле: Стадион ,, Свети Никола“

Делегат: Жика Мишић (Зрењанин)
Главни судија: Никола Чекичевић (Моровић)
I помоћник: Бранислав Љубинковић (Рума)
II помоћник: Никола Грујић (Вршац)
Четврти судија: Драгутин Меничанин (Врдник)
Контролор суђења: Жика Мишић (Зрењанин)

Борац (Шајкаш) – Први мај

недеља | 16.30
Шајкаш: Стадион Борца

Делегат: Драган Деспотовић (Огар)
Главни судија: Душан Белић (Зрењанин)
I помоћник: Дејан Радишић (Зрењанин)
II помоћник: Милан Рунић (Житиште)
Четврти судија: Саша Самац (Футог)
Контролор суђења: Душан Цвјетићанин (Сомбор)