ПОБЕДА ЗА СПАС
Фудбалери Слоге добро су почели пролећни део првенства, низали су се успешни резултати, па је дуго пратила лидера, а једно време била и на првом месту.
Екипа из Чонопље, међутим, пала је у последња три кола, поражена је од Динама 1945, Врбаса и лидера Кабела, па финиш сезоне чека далеко од трона, у средини.
– Добро смо стартовали, дуго смо били међу водећим екипама и нисмо се надали овим поразима. Нанизали смо два код куће – каже Мирко Нинковић, генерални секретар Слоге.
– У овој лиги тешка је ситуација, седам екипа ће у нижи ранг, па стрепи више од пола клубова, мирне су само три водеће.
Пред Слогом је сада задатак да што пре реши питање опстанка.
– Победа би им осигурала спас, да у последње коло уђемо растерећени. Долази нам одлична екипа из Новог Бановца, док ћемо на крају бити гости у Инђији. Сви се надамо опстанку, а све ће бити лакше уз подршку навијача.
С. Стојиљковић
Извор: http://www.zurnal.rs



