Војвођанска лига „Југ“

РФК НС-1921 – Раднички (НП) 2:2 (1:1)

Нови Сад – Стадион Детелинара. Гледалаца: 200. Судија: Марко Секулић (Футог) 6,5. Стрелци: Пањак у 10. и Балабановић у 83. за Нови Сад, а Конестабо у 31. и Балешевић у 90+2. за Раднички. Жути картони: Вукаљевић, Јовановић (Нови Сад), Јаворац, Конестабо, Лабовић, Пејчиновић (Раднички).

РФК НС-1921: Ранђеловић 6, Штефек 6 (од 46. Јовановић 6,5), Кавчић 6,5, Јевић 6,5, Игњић 6,5, Митровић 6,5 (од 60. Куртиши 6,5), Пањак 7 (од 60. Кантарџић 6,5), Балабановић 7,5, Гаџић 6, Вукаљевић 6, Галић 6 (од 90. Кулпинац -).

Раднички (НП) А. Бртка 8, Суботић 7,5, Јаворац 7,5, Лабовић 7,5, Гавриловић 7 (од 88. Б. Бртка -), Дујић 7 (од 68. Коста 7), Јуришић 7,5, Балешевић 8, Витас 7, Конестабо 7,5 (од 76. Пејчиновић -), Миловчевић 7.

Играч утакмице: Андреј Бртка

Жуто-плави су укњижили и четврти узастопни реми. Поново нису материјализовали безброј прилика и кажњени су у последњим тренуцима.

У десетом минуту домаћин је дошао до предности. Грешку противника у гол је претворио Пањак – 1:0. Десетак минута касније Суботић је стартовао над Галићем у шеснаест метара, међутим, судија се није оглашавао. Управо на Суботићев убачај са десне стране Новопазовчани су поентирали, а Петар Конестабо је био стрелац.

Тренер Шпоња наредио је тоталну офанзиву, после три неуспела покушаја, Балабановић је нациљао мету, погодивши доњи десни угао.
Претходно су прилике Митровића односно Јевића отишле у неповрат. Недуго, затим, шансу да стави тачку имао је млади Јовановић, али је слабо реаговао на проигравање Галића, пославши лопту преко пречке. Казна је стигла у надокнади, неспоразум Ранђеловића и Кавчића искористио је Балешевић доневши свом тиму бод са тешког гостовања – 2:2.