ПОТПИСАНА САРАДЊА ДВА СПАРТАКА
Јуче је озваничена сарадња између Фудбалског клуба Спартак Ждрепчева крв из Суботице и Фудбалског клуба Спартак из Москве.

На потписивању су присуствовали председник Суботичана Никола Симовић и генерални директор московског Спартака Олег Малyсхев.

Клубови поручују да заједно граде мост између Суботице и Москве – са циљем развоја играча, заједничких пројеката и још јачих спортских веза.



