LINGLONG TIRE SUPER LIGA SRBIJE 2021/22: 30. KOLO (09.04. – 11.04.2022)

SPARTAK ŽK – KOLUBARA

Subota, 09.04.2022. 16:00
Delegat: Varagić Željko
Posmatrač suđenja: Savić Zdravko
Glavni sudija: Živković Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: Milićević Miloje
Drugi pomoćni sudija: Antić Nikola
Četvrti sudija: Stojanović Andrija
VAR: Milanović Miloš
AVAR: Grujić Jovan

MLADOST – RADNIČKI N.

Subota, 09.04.2022. 18:30
Delegat: Jovanović-Džajić Aleksandar
Posmatrač suđenja: Jovanović Goran
Glavni sudija: Trifković Dejan
Prvi pomoćni sudija: Miškeljin Miloš
Drugi pomoćni sudija: Radoičić Nenad
Četvrti sudija: Đorđević Nikola
VAR: Minaković Nenad
AVAR: Ristić Milovan

TSC – VOŽDOVAC

Nedelja, 10.04.2022. 14:00
Delegat: Marić Momčilo
Posmatrač suđenja: Delević Dejan
Glavni sudija: Ostraćanin Stanko
Prvi pomoćni sudija: Pavlović Slobodan
Drugi pomoćni sudija: Jovanović Milorad
Četvrti sudija: Jeknić Stefan
VAR: Lukić Lazar
AVAR: Bogićević Dragan

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI 1923

Nedelja, 10.04.2022. 17:00
Delegat: Pešić Ivan
Posmatrač suđenja: Santrač Dejan
Glavni sudija: Nikolić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Olajoš Nađ Matija
Drugi pomoćni sudija: Peranović Dragan
Četvrti sudija: Srećković Marko
VAR: Marković Momčilo
AVAR: Petrović Nemanja

ČUKARIČKI – PARTIZAN

Nedelja, 10.04.2022. 19:05
Delegat: Stojanović Miroslav
Posmatrač suđenja: Šijaković Nebojša
Glavni sudija: Simović Novak
Prvi pomoćni sudija: Đorović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Simović Miloš
Četvrti sudija: Stefanović Milan
VAR: Ivković Marko
AVAR: Beljin Goran

NAPREDAK – METALAC

Ponedeljak, 11.04.2022. 18:30
Delegat: Osmajlić Marko
Posmatrač suđenja: Radulović Dragan
Glavni sudija: Jovanović Srđan
Prvi pomoćni sudija: Stojković Uroš
Drugi pomoćni sudija: Mihajlović Milan
Četvrti sudija: Tomić Pavle
VAR: Marković Momčilo
AVAR: Ristić Milovan

RADNIK – NOVI PAZAR

Ponedeljak, 11.04.2022. 18:30
Delegat: Anđelković Žarko
Posmatrač suđenja: Andrejić Dejan
Glavni sudija: Šegrt Jovan
Prvi pomoćni sudija: Harmat Atila
Drugi pomoćni sudija: Mikalački Ivan
Četvrti sudija: Ilić Milan
VAR: Ostraćanin Stanko
AVAR: Petrović Oliver

VOJVODINA – PROLETER

Ponedeljak, 11.04.2022. 18:30
Delegat: Đerman Dragoslav
Posmatrač suđenja: Krstić Dragan
Glavni sudija: Minaković Nenad
Prvi pomoćni sudija: Živin Svetozar
Drugi pomoćni sudija: Šutulović Milan
Četvrti sudija: Radaković Nikola
VAR: Lukić Lazar
AVAR: Banović Bojan