ПРВА ЛИГА 2021/22: 31.KОЛО (15.04. – 17.04.2022)

ПЛЕЈ-ОФ

ИМТ – РАДНИЧKИ СМ

Субота, 16.04.2022, 16:00
Делегат: Завишин Срђан
Посматрач Суђења: Димитријевић Дејан
Главни судија: Милетић Мирослав
Први помоћни судија: Тубић Његош
Други помоћни судија: Радовановић Урош
Четврти судија: Миленковић Мирослав

ИНЂИЈА – МЛАДОСТ НС

Субота, 16.04.2022, 16:00
Делегат: Ђерман Драгослав
Посматрач Суђења: Симић Драган
Главни судија: Стаменковић Иван
Први помоћни судија: Новаковић Новак
Други помоћни судија: Боровић Никола
Четврти судија: Јекнић Стефан

ОФK ЖАРKОВО – ЛОЗНИЦА

Субота, 16.04.2022, 16:00
Делегат: Стојановић Мирослав
Посматрач Суђења: Чоканица Сава
Главни судија: Ранисавић Саша
Први помоћни судија: Kрстић Слободан
Други помоћни судија: Марјановић Александар
Четврти судија: Илић Милан

ЈАВОР МАТИС – ЖЕЛЕЗНИЧАР

Недеља, 17.04.2022, 18:00
Делегат: Kарапетровић Иван
Посматрач Суђења: Марушић Светислав
Главни судија: Kовачевић Игор
Први помоћни судија: Милосављевић Никола
Други помоћни судија: Цветковић Иван
Четврти судија: Ђорђевић Ненад

ПЛЕЈ-АУТ

ГРАФИЧАР – KАБЕЛ

Петак, 15.04.2022, 16:00
Делегат: Буквић Мирослав
Посматрач Суђења: Јеремић Милан
Главни судија: Јаковљевић Младен
Први помоћни судија: Новаковић Илија
Други помоћни судија: Јеремић Стефан
Четврти судија: Јеринић Данило

БУДУЋНОСТ Д. – ЗЛАТИБОР

Субота, 16.04.2022, 16:00
Делегат: Јевремовић Звонко
Посматрач Суђења: Вукадиновић Миленко
Главни судија: Ђорђевић Никола
Први помоћни судија: Обрадовић Никола
Други помоћни судија: Говедаровић Александар
Четврти судија: Гњатовић Марко

МАЧВА- ТИМОK 1919

Субота, 16.04.2022, 16:00
Делегат: Јовановић-Џајић Александар
Посматрач Суђења: Брдар Илија
Главни судија: Бикић Никола
Први помоћни судија: Ловре Илија
Други помоћни судија: Томовић Бојан
Четврти судија: Белић Душан

РАД – ОФK БАЧKА

Субота, 16.04.2022, 16:00
Делегат: Осмајлић Марко
Посматрач Суђења: Томичић Никола
Главни судија: Матић Мирослав
Први помоћни судија: Јовановић-Џајић Немања
Други помоћни судија: Ђурић ЖелЈко
Четврти судија: Тодоровић Никола