PRVA LIGA 2021/22: 35.KOLO (07.05. – 08.05.2022)

INĐIJA – IMT

Subota, 07.05.2022, 17:00
Delegat: Nikolić Nenad
Posmatrač Suđenja: Dimitrijević Dejan
Glavni sudija: Lukić Lazar
Prvi pomoćni sudija: Novaković Novak
Drugi pomoćni sudija: Vlasačević Dimitrije
Četvrti sudija: Milenković Miroslav

MLADOST NS – OFK ŽARKOVO

Nedelja, 08.05.2022, 17:00
Delegat: Kovačević Ljubomir
Posmatrač Suđenja: Čokanica Sava
Glavni sudija: Đorđević Nenad
Prvi pomoćni sudija: Savić Nebojša
Drugi pomoćni sudija: Jeremić Stefan
Četvrti sudija: Janjuš Predrag

ŽELEZNIČAR – LOZNICA

Nedelja, 08.05.2022, 17:00
Delegat: Glođović Vlado
Posmatrač Suđenja: Mrkić Ivan
Glavni sudija: Mijajlović Borko
Prvi pomoćni sudija: Pešović Milan
Drugi pomoćni sudija: Todorović Nemanja
Četvrti sudija: Jakovljević Mladen

JAVOR MATIS – RADNIČKI SM

Nedelja, 08.05.2022, 18:00
Delegat: Popović Rade
Posmatrač Suđenja: Anđelković Dejan
Glavni sudija: Ilić Pavle
Prvi pomoćni sudija: Živković Marko
Drugi pomoćni sudija: Radovanović Uroš
Četvrti sudija: Vučićević Ivan

PLEJ-AUT

OFK BAČKA – KABEL

Subota, 07.05.2022, 17:00
Delegat: Elezović Radomir
Posmatrač Suđenja: Šavija Jovica
Glavni sudija: Lukić Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: Novaković Ilija
Drugi pomoćni sudija: Đurić Željko
Četvrti sudija: Gnjatović Marko

GRAFIČAR – RAD

Nedelja, 08.05.2022, 17:00
Delegat: Beč Jovan
Posmatrač Suđenja: Stanković Dragomir
Glavni sudija: Matić David
Prvi pomoćni sudija: Hrutka Marko
Drugi pomoćni sudija: Jovčić Jovan
Četvrti sudija: Petrović Nikola

MAČVA – BUDUĆNOST D.

Nedelja, 08.05.2022, 17:00
Delegat: Simić Aleksandar
Posmatrač Suđenja: Šipčić Zoran
Glavni sudija: Ilić Milan
Prvi pomoćni sudija: Marjanović Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: Blagojević Ivan
Četvrti sudija: Ranisavić Saša

ZLATIBOR – TIMOK 1919

Nedelja, 08.05.2022, 17:00
Delegat: Jevremović Zvonko
Posmatrač Suđenja: Jeremić Milan
Glavni sudija: Đorđević Nikola
Prvi pomoćni sudija: Tošić Miloš
Drugi pomoćni sudija: Milićević Srđan
Četvrti sudija: Đokić Stefan