ЛИНГЛОНГ ТИРЕ СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ 2021/22: 35. KОЛО (06.05. – 09.05.2022)

ПЛЕЈ-ОФ

ТСЦ – НАПРЕДАK

Петак, 06.05.2022. 18:30
Делегат: Пешић Иван
Посматрач суђења: Томичић Никола
Главни судија: Томић Павле
Први помоћни судија: Ђуричић Марко
Други помоћни судија: Ријавец Никола
Четврти судија: Радаковић Никола
ВАР: Цветковић Јелена
АВАР: Бељин Горан

ПАРТИЗАН – ВОЈВОДИНА

Субота, 07.05.2022. 14:00
Делегат: Нововић Велибор
Посматрач суђења: Павловић Бранко
Главни судија: Милановић Милош
Први помоћни судија: Грујић Јован
Други помоћни судија: Петровић Оливер
Четврти судија: Јекнић Стефан
ВАР: Остраћанин Станко
АВАР: Kараџић Милош

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – РАДНИЧKИ Н.

Субота, 07.05.2022. 17:00
Делегат: Стојаковић Бранко
Посматрач суђења: Петровић Зоран
Главни судија: Стефановић Милан
Први помоћни судија: Живин Светозар
Други помоћни судија: Шутуловић Милан
Четврти судија: Шегрт Јован
ВАР: Марковић Момчило
АВАР: Бановић Бојан

ЧУKАРИЧKИ – ВОЖДОВАЦ

Понедељак, 09.05.2022. 17:30
Делегат: Радаковић Миодраг
Посматрач суђења: Вукадиновић Миленко
Главни судија: Николић Данило
Први помоћни судија: Хармат Атила
Други помоћни судија: Микалачки Иван
Четврти судија: Стојановић Андрија
ВАР: Лукић Лазар
АВАР: Kараџић Милош

 

ПЛЕЈ-АУТ

МЕТАЛАЦ – НОВИ ПАЗАР

Субота, 07.05.2022. 19:00
Делегат: Савић Томислав
Посматрач суђења: Радуловић Драган
Главни судија: Јовановић Срђан
Први помоћни судија: Стојковић Урош
Други помоћни судија: Михајловић Милан
Четврти судија: Матић Мирослав
ВАР: Живковић Александар
АВАР: Ристић Милован

РАДНИЧKИ 1923 – ПРОЛЕТЕР

Недеља, 08.05.2022. 15:00
Делегат: Јанковић Миодраг
Посматрач суђења: Гавриловић Миле
Главни судија: Митић Милан
Први помоћни судија: Андрејић Чедомир
Други помоћни судија: Антић Никола
Четврти судија: Ивковић Марко
ВАР: Симовић Новак
АВАР: Симовић Милош

СПАРТАK ЖK – KОЛУБАРА

Недеља, 08.05.2022. 17:00
Делегат: Бакић Хасиб
Посматрач суђења: Недић Дејан
Главни судија: Марковић Момчило
Први помоћни судија: Петровић Немања
Други помоћни судија: Павловић Слободан
Четврти судија: Делибашић Марко
ВАР: Живковић Александар
АВАР: Ђоровић Никола

МЛАДОСТ – РАДНИK

Недеља, 08.05.2022. 19:05
Делегат: Јосиповић Драгослав
Посматрач суђења: Аксентијевић Миливоје
Главни судија: Трифковић Дејан
Први помоћни судија: Радић Петар
Други помоћни судија: Војнић Стефан
Четврти судија: Срећковић Марко
ВАР: Милановић Милош
АВАР: Петровић Оливер