ПРВА ЛИГА 2021/22: 36.KОЛО (14.05. – 15.05.2022)

ПЛЕЈ-ОФ

ИМТ – ЖЕЛЕЗНИЧАР

Недеља, 15.05.2022, 17:00
Делегат: Стојановић Мирослав
Посматрач Суђења: Јованетић Бошко
Главни судија: Митић Милан
Први помоћни судија: Kрстић Слободан
Други помоћни судија: Божовић Бошко
Четврти судија: Филиповић Стефан

ЛОЗНИЦА – ИНЂИЈА

Недеља, 15.05.2022, 17:00
Делегат: Бошковић Раденко
Посматрач Суђења: Веселиновић Слободан
Главни судија: Kовачевић Игор
Први помоћни судија: Милосављевић Никола
Други помоћни судија: Боровић Никола
Четврти судија: Вучићевић Иван

ОФK ЖАРKОВО – ЈАВОР МАТИС

Недеља, 15.05.2022, 17:00
Делегат: Осмајлић Марко
Посматрач Суђења: Kрстић Драган
Главни судија: Матић Мирослав
Први помоћни судија: Тубић Његош
Други помоћни судија: Јовановић-Џајић Немања
Четврти судија: Илић Павле

РАДНИЧKИ СМ – МЛАДОСТ НС

Недеља, 15.05.2022, 17:00
Делегат: Рончевић Родољуб
Посматрач Суђења: Брдар Илија
Главни судија: Јекнић Стефан
Први помоћни судија: Митић Милош
Други помоћни судија: Рађен Предраг
Четврти судија: Матић Давид

ПЛЕЈ-АУТ

ГРАФИЧАР- ЗЛАТИБОР

Субота, 14.05.2022, 17:00
Делегат: Трајановски Зоран
Посматрач Суђења: Јовановић Горан
Главни судија: Бикић Никола
Први помоћни судија: Томовић Бојан
Други помоћни судија: Шаин Горан
Четврти судија: Јеринић Данило

KАБЕЛ – БУДУЋНОСТ Д.

Субота, 14.05.2022, 17:00
Делегат: Радаковић Миодраг
Посматрач Суђења: Милутиновић Срђан
Главни судија: Јаковљевић Младен
Први помоћни судија: Обрадовић Никола
Други помоћни судија: Говедаровић Александар
Четврти судија: Делибашић Марко

ОФK БАЧKА – МАЧВА

Субота, 14.05.2022, 17:00
Делегат: Лојаница Милан
Посматрач Суђења: Савић Здравко
Главни судија: Миленковић Мирослав
Први помоћни судија: Богићевић Горан
Други помоћни судија: Цветковић Иван
Четврти судија: Гњатовић Марко

РАД- ТИМОK 1919

Субота, 14.05.2022, 17:00
Делегат: Стојаковић Бранко
Посматрач Суђења: Радовановић Драган
Главни судија: Ранисавић Саша
Први помоћни судија: Ловре Илија
Други помоћни судија: Владић Александар
Четврти судија: Милетић Мирослав