ПРВА ЛИГА 2021/22: 37. KОЛО (20.05. – 22.05.2022)

ПЛЕЈ-ОФ

ИНЂИЈА – РАДНИЧKИ СМ

Субота, 21.05.2022, 17:30
Делегат: Блечић Вук
Посматрач Суђења: Томичић Никола
Главни судија: Делибашић Марко
Први помоћни судија: Живковић Марко
Други помоћни судија: Радовановић Урош
Четврти судија: Гњатовић Марко

ЈАВОР МАТИС – ЛОЗНИЦА

Субота, 21.05.2022, 17:30
Делегат: Kарапетровић Иван
Посматрач Суђења: Мркић Иван
Главни судија: Стаменковић Иван
Први помоћни судија: Новаковић Новак
Други помоћни судија: Власачевић Димитрије
Четврти судија: Ђорђевић Ненад

МЛАДОСТ НС – ИМТ

Субота, 21.05.2022, 17:30
Делегат: Жутић Ђорђе
Посматрач Суђења: Вукадиновић Миленко
Главни судија: Илић Павле
Први помоћни судија: Савић Небојша
Други помоћни судија: Јеремић Стефан
Четврти судија: Јаковљевић Младен

ЖЕЛЕЗНИЧАР – ОФK ЖАРKОВО

Субота, 21.05.2022, 17:30
Делегат: Бабић Ратомир
Посматрач Суђења: Станковић Драгомир
Главни судија: Ђокић Стефан
Први помоћни судија: Тошић Милош
Други помоћни судија: Милићевић Срђан
Четврти судија: Бикић Никола

ПЛЕЈ-АУТ

ТИМОK 1919 – KАБЕЛ

Петак, 20.05.2022, 17:30
Делегат: Милојевић Мирослав
Посматрач Суђења: Анђелковић Дејан
Главни судија: Цветковић Јелена
Први помоћни судија: Марјановић Александар
Други помоћни судија: Благојевић Иван
Четврти судија: Филиповић Стефан

МАЧВА – ГРАФИЧАР

Субота, 21.05.2022, 19:00
Делегат: Мутавџић Радисав
Посматрач Суђења: Аксентијевић Миливоје
Главни судија: Милетић Мирослав
Први помоћни судија: Новаковић Илија
Други помоћни судија: Ђурић ЖелЈко
Четврти судија: Јеринић Данило

БУДУЋНОСТ Д. – РАД

Недеља, 22.05.2022, 17:30
Делегат: Стевовић Раденко
Посматрач Суђења: Јекнић Михаило
Главни судија: Петровић Никола
Први помоћни судија: Томовић Бојан
Други помоћни судија: Тодоровић Немања
Четврти судија: Миленковић Мирослав

ЗЛАТИБОР – ОФK БАЧKА

Недеља, 22.05.2022, 17:30
Делегат: Томић Душан
Посматрач Суђења: Марушић Светислав
Главни судија: Јањуш Предраг
Први помоћни судија: Хрутка Марко
Други помоћни судија: Јовчић Јован
Четврти судија: Вучићевић Иван