ПРЕД СЛОГОМ ОПЕТ ДЕРБИ: ХРАБРО И СА СЛОБОДОМ

Слога је одлично стартовала у пролећној сезони и на пет мечева освојила је 12 бодова. Тренер Слободан Бачић сложио је коцкице и после тријумфа у дербију са Хајдуком, екипе из Чонопље вратила се на прво место.

– Задовољан сам резултатима до сада, гледаоци су видели добар фудбал – каже Бачић. Била је захтевна утакмица, са чврстим противником, али успели смо да освојимо бодове. Одиграли смо мудро, иако је дуго мирисало на реми, у финишу смо голом Милована Вукаса из пенала забележили четврту победу. Током пролећа нисмо примили гол, а постигли смо седам, што је показатељ да смо с правом на врху табеле.

До краја је остало десет кола.

– Потрудићемо се да што боље од играмо у наставку а пред нама је још један дерби, у Доњем Таванкуту са другопласираном Слободом. Нисмо оптерећени резултатом – каже Бачић.

Милован Вукас је сјајно играо и одлучио победника:

– Успели смо да победимо у 88. минуту из пенала и то ми је најдражи гол до сада. Награђени смо великим аплаузом, а борићемо се и у дуелу са Слободом.

С. Стојиљковић

Извор: http://www.zurnal.rs

ОБЈАВЉЕНО: 11. 04. 2025.

СПОНЗОР ФУДБАЛСКОГ САВЕЗА ВОЈВОДИНЕ

ПОДЕЛИТЕ СА ДРУГИМА!