РАДНИЧКИ ПРЕКО ЗЛИЧИЋА ДО ПОБЕДЕ (ВИДЕО)

Фудбалери Радничког, у оквиру 18. кола Српске лиге група „Војводина“, на домаћем терену пред 200 гледалаца остварили су минималну, али значајну победу против екипе РФК Новив Сад резултатом 1:0.

У првом полувремену виђена је утакмица са доста прекида и једину озбиљну прилику имали су црвено-црни када је Ђурић десно искоса погодио стативу Новосађана.

У другом полувремену тренер Радничког Милан Перић у игру је уместо Јована Богдана увео Зличића који је у 52. минуту постигао погодак и потврдио да је био кец у рукаву тренера домаћих. У следећем колу, 30. марта, фудбалери Радничког играју у гостима против Хајдука из Дивоша.

РАДНИЧКИ – РФК НОВИ САД 1:0 (0:0)

РАДНИЧКИ: Стефановић, Ђурић, Борисављевић, Мартинкевич, Брајић, Петровић, Апостоловски, Павичевић, Перин, Богдан, Јанковић. Заменици играча: Цвијетић, Петровић, Зличић, Рустић, Крстин, Тричковић и Марић.

РФК НОВИ САД: Васић, Велковски, Милицановић, Варга, Кнежевић, Јањић, Обрадовић, Вучетић, Лукић, Јосић, Јуришић. Заменици играча: Коларов, Ахметовић, Димитрић, Дукић, Јовановић и Марковић.

Извор: http://www.srbijasport.net

ОБЈАВЉЕНО: 22. 03. 2025.

СПОНЗОР ФУДБАЛСКОГ САВЕЗА ВОЈВОДИНЕ

ПОДЕЛИТЕ СА ДРУГИМА!