ВОЈВОЂАНСКА ЛИГА „ЈУГ“

Раднички – Слога (Е) 2:0 (1:0)

Шид – Гледалаца: 400. Судија: Граовац (Рума) 7,5. Стрелци: Јовановић у 39, Крајиновић у 50. минуту. Жути картони: Стојшић, Јовановић (Раднички), Крстић, Стојчић (Слога).

РАДНИЧКИ: Николић 7,5, Аперлић 7,5, Дрча 8, Павловић 7 (Добројевић 7), Стојшић 9, Јовановић 8, (Влаисављевић 7), Смиљанић 7,5, Крајиновић 8, Сарић 7,5, Савић 7,5, Субић 8.

СЛОГА: Веселиновић 7, Ђуркић 7,5, Крстић 5,5, Стојшић 5,5, Воларевић 6,5, Утвић 6,5, Бајуновић 5, Херцег 5,5, Стојчић 5,5 (Мачвански 6), Угљешић 5,5, Ћирић 5 (Белић 5,5).

Играч утакмице. Стојшић

У општинском дербију Раднички је у свему надиграо Слогу из Ердевика. Од првог звиждука судије домаћин је атаковао, Јовановић је пропустио две прилике, Аперлић погодио пречку, да би Јовановић у 39. минуту после одличног центаршута Миљанића матирао Веселиновића за вођство. У другом полувремену наставак доминације домаћина и у 50. минуту, после корнера Савића, Добројевић је пребацио лопту у срце шеснаестерца а одлично реаговао Крајиновић за 2:0, док се гост определио више за чување свог гола.