СТЕФАН ГАЈИЛОВИЋ, ПРВО ПОЈАЧАЊЕ ЕЛЕМИРАЦА ЈАСАН У ПОРУЦИ: ДОШАО САМ ЗА ТРОН

Наф­та­гас је пр­ви клуб у Срп­ској ли­ги „Вој­во­ди­на“ ко­ји је, пред по­че­так при­пре­ма, на­ја­вио нај­ви­ше ам­би­ци­је. Ми­лан По­уч­ки, мла­ди чел­ник клу­ба из ба­нат­ске рав­ни­це, ја­сно је по­ру­чио да Наф­та­гас же­ли да на­пра­ви тим за врх та­бе­ле. 

– По­ди­гли смо клуп­ску ор­га­ни­за­ци­ју на ви­ши ни­во, про­ме­ни­ли смо струч­ни штаб, у до­са­да­шњем де­лу пре­ла­зног ро­ка, ан­га­жо­ва­ли не­ко­ли­ци­ну игра­ча и ни­смо за­вр­ши­ли са но­вај­ли­ја­ма. Хо­ће­мо да бу­де­мо на ви­шем ни­воу и ја­чи у од­но­су на прет­ход­не срп­ско­ли­га­шке се­зо­не – ис­та­као је По­уч­ки.

 Еле­мир­ци су има­ли две про­ве­ре, ми­ни­мал­цем су по­ра­же­ни од пр­во­ли­га­ша ГФК Ду­бо­чи­це, по­том су ис­пра­ши­ли омо­љич­ку Мла­дост, но­вог срп­ско­ли­а­га­ша (5:2), а да­нас сле­ди про­ве­ра, ко­ја по­бу­ђу­је ин­те­ре­со­ва­ње, про­тив ОФК Град­ну­ли­це, но­вог чла­на вој­во­ђан­ског „Ис­то­ка“.

– Имао сам ви­ше по­ну­да, би­ла је и из пр­во­ли­га­шког ка­ра­ва­на, а кад су ме по­зва­ли из Наф­та­га­са, ни­сам се дво­у­мио. При­ча­ли смо, же­лео сам да знам ка­кве су ам­би­ци­је и кад су ми ре­кли да је циљ пр­во ме­сто, ни­сам окле­вао. При­хва­тио сам по­ну­ду и ни­сам се по­ка­јао. Ста­ди­он Наф­та­ша је де­се­так ки­ло­ме­та­ра од мо­је ку­ће, све игра­че од­лич­но по­зна­јем, па ми и укла­па­ње не пред­ста­вља про­блем – ре­као је Сте­фан Га­ји­ло­вић, Зре­ња­ни­нац ко­јег у Еле­ми­ру ви­де као пр­во по­ја­ча­ње.

При­знао је да су сјај­ни усло­ви у Еле­ми­ру:

– Тре­нер Ни­ко­ла Сто­ја­но­вић од­лич­но зна да по­ста­ви тре­на­жни про­цес, млад сам, али га хва­ле нај­и­ску­сни­ји и, ко­ли­ко ви­дим, има­мо до­бар струч­ни штаб – ре­као је Га­ји­ло­вић.

Ц. Бу.

Извор: http://zurnal.rs

ОБЈАВЉЕНО: 01. 08. 2025.

СПОНЗОР ФУДБАЛСКОГ САВЕЗА ВОЈВОДИНЕ

ПОДЕЛИТЕ СА ДРУГИМА!