СТЕФАН ГАЈИЛОВИЋ, ПРВО ПОЈАЧАЊЕ ЕЛЕМИРАЦА ЈАСАН У ПОРУЦИ: ДОШАО САМ ЗА ТРОН
Нафтагас је први клуб у Српској лиги „Војводина“ који је, пред почетак припрема, најавио највише амбиције. Милан Поучки, млади челник клуба из банатске равнице, јасно је поручио да Нафтагас жели да направи тим за врх табеле.
– Подигли смо клупску организацију на виши ниво, променили смо стручни штаб, у досадашњем делу прелазног рока, ангажовали неколицину играча и нисмо завршили са новајлијама. Хоћемо да будемо на вишем нивоу и јачи у односу на претходне српсколигашке сезоне – истакао је Поучки.
Елемирци су имали две провере, минималцем су поражени од прволигаша ГФК Дубочице, потом су испрашили омољичку Младост, новог српсколиагаша (5:2), а данас следи провера, која побуђује интересовање, против ОФК Граднулице, новог члана војвођанског „Истока“.
– Имао сам више понуда, била је и из прволигашког каравана, а кад су ме позвали из Нафтагаса, нисам се двоумио. Причали смо, желео сам да знам какве су амбиције и кад су ми рекли да је циљ прво место, нисам оклевао. Прихватио сам понуду и нисам се покајао. Стадион Нафташа је десетак километара од моје куће, све играче одлично познајем, па ми и уклапање не представља проблем – рекао је Стефан Гајиловић, Зрењанинац којег у Елемиру виде као прво појачање.
Признао је да су сјајни услови у Елемиру:
– Тренер Никола Стојановић одлично зна да постави тренажни процес, млад сам, али га хвале најискуснији и, колико видим, имамо добар стручни штаб – рекао је Гајиловић.
Ц. Бу.
Извор: http://zurnal.rs



