ТЕМЕРИНЦИМА ПЛЕН У ШИДУ
ВОЈВОЂАНСКЕ ЛИГА „ЈУГ“
Раднички 1910 – ТСК 0:2 (0:0)
Шид – Гледалаца: 150. Судија: Немања Бошковић (Салаш Ноћајски) 8. Стрелац: Марић у 62. и 70. минуту. Жути картони: Остојић, Поповић (ТСК).
РАДНИЧКИ 1910: Николић 6, Вуковић 7, Васић 6 (од 63. Ивановић – ), Стевановић 7, Павловић 6,5, Рукавина 6,5, Пурић 7, Максимовић 6,5, Рајшић 6 (од 72. Масларић – ), Ђачанин 6 (од 89. Драгановић – ), Субић 6,5.
ТСК: Војводић 7,5, Јовишић 7 (од 80. Пашка – ), Татић 7,5, Марић 8 (од 84. Томић – ) Пуповац 7,5 (од 84. Кнежевић – ), Росић 7, Јовановић 7, Остојић 7 (од 70. Лахош – ), Петровић 6,5 (од 46. Поповић 7), Марковић 7, Лазић 7
Играч утакмице: Марић
Кобан за Шиђане био је Михаило Марић, одлични нападач гостију, постигавши два гола у размаку од осам минута. Мора се одати признање и капитену гостију Јови Пуповцу, јер је учествовао у налетима код оба поготка. Акција у 62. минуту, потекла је од искусног Младена Поповића, а после центаршута Пуповца, голман Николић је кратко одбио лопту до Марића, којем није било тешко да је са два метра убаци у мрежу – 0:1. Поново је Марић био на сцени у 70. минуту, асистенција Пуповца омогућила му је да изађе испред голмана, двобој очи у очи, решио је без оклевања.
М. М.
Извор: http://www.zurnal.rs



