У СЛОГИ (ЧОНОПЉА) ЗАДОВОЉНИ, БАЧИЋ НАСТАВЉА ПОСАО

ЧОНОПЉА: Фудбалери Слоге су након завршетка пролећног дела првенства на одмору до 7. јула када почињу припреме за нову сезону у Српској лиги – Војводина.

Шеф стручног штаба Слоге Слободан Бачић не скрива задовољство оствареним успехом. 

– Морамо извући поуке из ове сезоне.  Добро смо почели, до 12. кола нисмо доживели пораз, али смо у последња четири губили и код куће и на страни. Били смо дуго на првој позицији, али су нас повреде омеле за бољи резултат – каже Слободан Бачић. 

Према његовим речима иза тима је тешка и неизвесна сезона. 

– Остварили смо основни циљ, опстанак у лиги. У конкуренцији бољих фудбалских центара, Слога је играла запажену улогу. Имали смо пред крај неке турбуленције и падова у игри, а на крају се све добро завршило за нас. Уз одличну атмосферу у екипи и позитиван рад на тренингу успели смо у томе да будемо веома запажени у трећелигашком такмичењу. Захвалио бих се играчима, који су изнели највећи терет, као и сарадницима и управи.  

Председник клуба Милован Диздар је задовољан радом тренера у пролећном делу и зато су продужили уговор о сарадњи на још годину дана. 

– Биће и неких промена на позицијама где нам је то потребно, али костур тима ће остати – рекао је Диздар. 

С. Ст.

Извор:  http://www.dnevnik.rs

ОБЈАВЉЕНО: 24. 06. 2025.

СПОНЗОР ФУДБАЛСКОГ САВЕЗА ВОЈВОДИНЕ

ПОДЕЛИТЕ СА ДРУГИМА!