ЖЕЛЕЗНИЧАР – НАПРЕДАК 1:1
ПАНЧЕВО: Фудбалери Железничара и Напретка одиграли су данас нерешено 1:1 у мечу петог кола плеј-аута Суперлиге Србије.
Железничар сад има 45 бодова, и на другом је месту плеј-аута, док је Напредак шести са 39 бодова.
Јован Милосављевић је довео домаће у вођство у 62, а изједначио је Марко Обрадовић у 82. минуту.
Железничар у наредном колу дочекује Спартак, Напредак ће дочекати нишки Раднички.
Извор: http://dnevnik.rs



